Zmiana koloru - oklejanie auta folią Warszawa

Zmiana koloru samochodu jeszcze nigdy nie była tak prosta! Najnowszej generacji specjalistyczne folie, nieuszkadzające powłoki lakieru, pozwalają zmienić barwę Twojego samochodu w kilku prostych krokach. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim wysoką jakością świadczonych usług oraz dbałością o detale. Oklejanie auta folią pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty w bardzo krótkim czasie.
Gwarantujemy bardzo duży wybór kolorów, dzięki którym Twoje auto z pewnością wyróżni się na drodze. Bez względu na to, czy preferujesz standardowe, czy też nieco bardziej fantazyjne kolory, nasze folie spełnią Twoje oczekiwania. Oklejanie samochodów folią umożliwia zmianę koloru w nieinwazyjny sposób, który zapewnia pełną ochronę lakieru przed negatywnymi skutkami codziennego użytkowania – promieniowaniem UV, zabrudzeniami czy uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Oklejanie samochodu folią Warszawa – jak przebiega?


Uważasz, że Twoje auto potrzebuje odświeżenia? Jego barwa wyszła już z mody, a może stała się wyblakła i nieatrakcyjna? Postaw na zmianę koloru auta za pomocą nowoczesnych technologii! Oklejanie samochodu folią Warszawa – matową, błyszczącą lub metaliczną to rozwiązanie dla Ciebie!
Zanim folia zostanie zaaplikowana, należy dokładnie umyć samochód. Następnie demontowane są elementy, takie jak lusterka, klamki, lampy. Dzięki temu redukujemy ryzyko powstawania prześwitów i niedoskonałości. Oklejane powierzchnie należy dokładnie odtłuścić, tak aby uzyskać pożądane efekty. Cały proces zmiany koloru trwa od 5 do 7 dni. Zanim auto zostanie oklejone folią, sprawdzamy, czy na lakierze nie znajdują się większe zarysowania, które przed zmianą koloru warto usunąć.
Oferujemy usługi z zakresu autodetailingu, dzięki którym Twoje auto będzie perfekcyjnie przygotowane do zmiany koloru! Warto mieć świadomość, że zmiana barwy samochodu nie niesie za sobą konieczności wymiany dokumentów, bowiem w dowodzie rejestracyjnym już od kilku lat nie ma pozycji „kolor”. Chcesz całkowicie odmienić wygląd swojego samochodu w kilka dni? Skontaktuj się z nami i skorzystać z nowoczesnej usługi, jaką jest oklejanie samochodów folią!

Cennik