Powłoki ceramiczne Warszawa

Lakier samochodowy ulega zniszczeniu nie tylko na skutek częstego użytkowania, wpływ na niego ma również różnego typu zabrudzenia oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne, takie jak kwaśne deszcze. Jeśli zależy Ci na przedłużeniu żywotności lakieru i nadaniu autu nieskazitelnego blasku to zapraszamy do naszego studio auto detailingu! W Piven Service możesz skorzystać z niezwykle skutecznej usługi zabezpieczania lakieru powłoką ceramiczną. Nie tylko ochroni ona samochód przed zarysowaniami, zabrudzeniami i odpryskami, ale również zapewni praktycznie fabryczny wygląd i głębię koloru.

Ochroń swoje auto przed czynnikami zewnętrzymi

Specjaliści z Piven Service wykonują profesjonalne usługi nakładania powłok ceramicznych na auta, motocykle oraz inne pojazdy. Zabezpieczając w ten sposób swój samochód zapewniasz mu ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i estetyczny wygląd na lata. Nasze studio detailingowe oferuje dwa rodzaje zabezpieczenia powłoką ceramiczną.

Powłoka 3 letnia

Podstawowy pakiet ceramicznego zabezpieczenia lakieru o gwarantowanej trwałości powyżej dwóch lat. Karoseria pokryta warstwą ochronną Tevo S36 wolniej się brudzi, dłużej utrzymuje w nienagannej kondycji, świetnie wygląda i jest trwale zabezpieczona bezbarwną powłoką o grubości kilku mikronów, chroniącą lakier przed szkodliwym promieniowaniem UV, ptasimi odchodami, kwaśnym deszczem, czy solą drogową.

Małe auta ………………………………………. od 1399 zł

Średnie auta …………………………………. od 1499 zł

Duże auta ………………………………………. od 1599 zł

 

Powłoka 5-letnia UltraColt Premium Bond 9H

Karoseria pozbawiona zostaje niedoskonałości fabrycznych, a następnie zabezpieczona zestawem powłok TEVO Bodyguard s60+s36 o twardości 9H. Takie rozwiązanie nadaje silnie szklistego połysku, wydobywa głębię koloru lakieru, a spektakularny efekt hydrofobowy powoduje, że codzienna pielęgnacja auta staje się przyjemnością. Powłoka nie traci właściwości nawet w trudnych warunkach atmosferycznych m.in. kwaśne deszcze, promieniowanie UV, wysokie i niskie temperatury. Bodyguard S60+S36 gwarantuje fantastyczne odbijanie wody i najwyższą jakość połysku

Małe auta ………………………………………. od 2199 zł

Średnie auta …………………………………. od 2299 zł

Duże auta ………………………………………. od 2399 zł

 

Na czym polega?
Profesjonalna usługa nakładanie powłoki ceramicznej zaczyna się od kompleksowego i dokładnego oczyszczania powierzchni auta z wszelkich zanieczyszczeń. Następnym krokiem jest polerowanie lakieru i odtłuszczanie karoserii. Owe czynności przygotowawcze są podstawą nienagannego efektu wizualnego. Po starannym nałożeniu powłoki ceramicznej jest ona wygrzewana specjalnym promiennikiem podczerwieni. Na koniec dokonujemy szczegółowej kontroli jakości procesu i całej usługi. Oddając swój samochód w ręce specjalistów z warszawskiego zespołu Piven Service masz gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi i wspaniałego efekty końcowego. Takie zabezpieczenie poleca się w szczególności właścicielom nowych aut, gdyż będzie on dłużej zachwycał fabrycznym wyglądem. Jednak w naszym studio nakładamy powłoki ceramiczne na każdy pojazd bez względu na jego wiek czy markę. Używane auta przed nałożeniem produktu przechodzą dodatkową kontrolę stanu lakieru. Taki sposób zabezpieczenia przyda się każdemu pojazdowi zapewniając kompleksową ochronę przed zniszczeniem, promieniami UV, zmatowieniem czy masami bitumicznymi. Dodatkowo zadbany lakier przyczynia się do zwiększenia wartości auta.

Cennik

Bardzo dobre i trwałe zabezpieczenie lakieru na kilkuletni okres.

W naszym studio auto detailingu możesz skorzystać z szeregu innych usług, takich jak:
detailing wnętrza, przyciemnianie szyb czy renowacja lakieru.

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną Warszawa
Zalety usługi:
● Powłoka ceramiczna jest wysoce hydrofobowa, co sprawia, że odpycha brud i wodę. Dzięki temu łatwiej utrzymać auto w czystości.
● Zabezpiecza lakier przed mikro zarysowaniami.
● Powłoka ceramiczna zabezpiecza lakier samochodowy również przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

    WYCEŃ USŁUGĘ

    Załącz plik do wiadomości