NASZE USŁUGI

USUWANIE WGNIECEŃ BEZ LAKIEROWANIA

Mała stłuczka, wniotka na parkingu, a może gradobicie. Nast to nie przeraża!
Naprawimy Twoje auto i doprowadzimy je do idealnego stanu.

Co to jest technika PDR

Usuwanie wgnieceń Warszawa bez lakierowania to unikalna technologia, stosowana przez dziesięciolecia na całym świecie i jest rewolucyjną w naprawie karoserii. Pozwala usuwać wgniecenia na samochodzie bez lakierowania części, pod warunkiem, że element nie był wcześniej lakierowany. Wgniecenia usuwane są od małych, do bardzo dużych.

image-1
AUTO DETAILING

Zaniedbałeś swoje auto, ktoś nabrudził lub po prostu czas zrobił swoje?
Auto detailing to usługa, która przywróci świeżość, czystość i blask Twojego auta.

Co to jest detailing?

W swojej ofercie usług detailingowych posiadamy również ponadstandardowe zabiegi, które dodają autom luksusowego i prestiżowego charakteru, a dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania i codziennej eksploatacji.

image-1
FOLIE OCHRONNE

Bardzo dobre i trwałe zabezpieczenie lakieru na kilkuletni okres.
Ochroń swoje auto przed czynnikami zewnęntrzymi i zabłyśnij.

Dlaczego warto inwestować w folie ochronne?

Folia ochronna to zdecydowanie najlepsze zabezpieczenie dostępne na rynku. Dzięki swoim właściwościom samoregeneracji sprawia, że zabezpieczony element będzie miał idealny połysk oraz jeszcze większą głębię koloru.

image-1

POWŁOKI
CERAMICZNE

Wykonujemy usługi nakładania powłok ceramicznych na auta, motocykle oraz inne pojazdy. Zabezpieczając w ten sposób swój pojazd masz pewność ochrony jego lakieru na czynniki zewnętrzne.

RENOWACJA
LAKIERU

Odświeżenie lakieru ma na celu przywrócenie połysku lakieru i późniejsze jego zabezpieczenie. Podczas odświeżenia wykonywania jest jedno etapowa korekta lakieru przy pomocy indywidualnie dobranej kombinacji padów polerskich i past co pozwala usunąć 30-40% zarysowań, hologramy i inne drobne uszkodzenia powłoki lakierniczej.

PRZYCIEMNIANIE
SZYB

Chroń swoje wnętrze auta oraz siebie przed promieniami UV dzięki zastosowaniu profesjonalnych foli przyciemniających