Korekta, polerowanie i renowacja lakieru Warszawa

Każdy lakier z biegiem czasu traci swój blask. Po dłuższej eksploatacji powstają liczne zarysowania, hologramy czy też odpryski. Na szczęście wszystkie powłoki lakiernicze da się naprawić lub nawet doprowadzić do stanu fabrycznego. Warunkiem jest skorzystanie z usług doświadczonego specjalisty, który w profesjonalny sposób przeprowadzi kompleksową renowację lakieru samochodowego. Zapraszamy do zapoznania się z usługą korekty lakieru oferowaną przez profesjonalne studio detailingowe Piven Service!

Renowacja lakieru Warszawa - Na czym dokładnie polega?

Utrata blasku i zmatowienie lakieru to naturalny proces spowodowany oddziaływaniem otoczenia. Czynniki mechaniczne i pogodowe, sól, substancje chemiczne oraz zabrudzenia organiczne, takie jak owady, pyłki roślin czy ptasie odchody, stopniowo pogarszają wygląd powłoki lakierniczej. Na szczęście jest to proces odwracalny. Korekta lakieru to skomplikowany i wieloetapowy proces, którego nie można porównać do popularnej polerki. Celem tej usługi jest uzyskanie możliwie jak najlepszej gładkość oraz blasku lakieru samochodowego. Renowacja lakieru zaczyna się od dokładnego i wieloetapowego mycia auta. Następnie specjaliści dokonują oceny grubości lakieru, klasyfikacji uszkodzeń oraz doboru właściwej metody korekty lakieru samochodowego i odpowiednich preparatów. Po owych pracach przygotowawczych można przejść do skomplikowanego procesu renowacji i usuwania rys z lakieru.

Co składa się na korektę lakieru:

 • Wieloetapowe mycie całego nadwozia bezpieczną metodą przy użyciu kosmetyków o neutralnym odczynie pH
 • Oczyszczenie nadkoli i wnęk drzwiowych
 • Oczyszczenie felg
 • Glinkowanie samochodu w celu usunięcia zabrudzeń takich jak smoła, osad drogowy czy żywica z drzew i resztki owadów
 • Dekontaminacja przy pomocy środków do usuwania opiłków metalu z powierzchni lakieru
 • Jednoetapowa bądź wieloetapowa korekta lakieru w zależności od faktycznego stanu powierzchni lakierniczej przy pomocy indywidualnie dobranej odpowiedniej kombinacji past oraz padów polerskich
 • Przygotowanie lakieru przed aplikacją wosku
 • Zabezpieczenie lakieru najwyższej jakości woskiem (możliwość zastosowania powłoki ceramicznej)
 • Zabezpieczenie zewnętrznej części felg (możliwość wykonania pełnej kosmetyki felg)
 • Podstawowa kosmetyka wnętrza wraz z odkurzaniem
 • Mycie szyb zewewnątrz
 • Aplikacja odżywki na opony
 • Odnowienie zewnętrznych elementów z tworzyw sztucznych
 • Polerowanie zewnętrznych elementów stalowych i chromowanych

Usuwanie rys niszczy lakier?

Podobnie jak w przypadku każdej innej usługi, korekta i polerowanie lakieru może wyrządzić autu szkodę, jeśli jest wykonywane przez osobę niedoświadczoną i nie posiadającą dostatecznej wiedzy. Choć renowacja nie jest w stanie całkowicie usunąć bardzo głębokich zarysowań sięgających bazy to nie ma powodu do obaw, że w jakikolwiek sposób zniszczy lakier lub uszkodzi samochód. Jeśli masz jakieś pytania lub obawy to skontaktuj się z nami! Razem ustalimy, co będzie najlepsze dla Twojego auta. Korekta lakieru samochodowego zapewnia przede wszystkim poprawę estetyki auta. Po fachowo wykonanej renowacji lakieru samochód zachwyca wręcz fabrycznym blaskiem, jego barwa odzyskuje intensywność, z różnego typu zarysowania i lekkie uszkodzenia znikają. Dla zachowania takiego efektu na długi czas dodatkowo zaleca się zabezpieczenie lakieru folią ochronną lub powłoką ceramiczną. Również z tych usług możesz skorzystać w naszym studio detailingowym Piven Service.

Cennik

Korekta lakieru Warszawa

W Piven Service możesz skorzystać z pomocy doświadczonego zespołu specjalistów z pasją. Oprócz korekty lakieru samochodowego, oferujemy również takie usługi jak: usuwanie wgnieceń bez lakierowania, detailing wnętrza, zabezpieczenia folią ochronną i wiele innych. Poznaj pełny zakres usług Piven Service, skontaktuj się z nami i dołącz do setek zadowolonych Klientów!

Korekta lakieru

Utrata blasku i zmatowienie lakieru to naturalny proces powodowany oddziaływaniem otoczenia. Czynniki mechaniczne i pogodowe, sól, substancje chemiczne oraz zabrudzenia organiczne, takie jak owady, pyłki roślin czy ptasie odchody, stopniowo pogarszają wygląd powłoki lakierniczej. Na szczęście jest to proces odwracalny.

  WYCEŃ USŁUGĘ

  Załącz plik do wiadomości