Usuwanie wgnieceń

  • Home
  • /
  • Usuwanie wgnieceń

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania PDR

Mała stłuczka, wgniotka na parkingu a może gradobicie. Nas to nie przeraża !! Naprawimy Twoje auto i doprowadzimy je do idealnego stanu

Co to jest technika PDR

 

Usuwanie wgnieceń Warszawa bez lakierowania to unikalna technologia, stosowana przez dziesięciolecia na całym świecie i jest rewolucyjną w naprawie karoserii. Pozwala usuwać wgniecenia na samochodzie bez lakierowania części, pod warunkiem, że element nie był wcześniej lakierowany. Wgniecenia usuwane są od małych, do bardzo dużych. W 80% przypadków, jeżeli lakier nie jest uszkodzony, wgniecenie można usunąć, jeżeli poprawnie wykorzysta się technologie naprawy i niezbędne narzędzia. W wyniku takich działań defekt znika dosłownie w oczach, samochód przyjmuje oryginalny wygląd. Części zostają nie lakierowane, a nakłady w czasie i wartości na ogół są niższe od nakładów na blacharstwo z późniejszym malowaniem. To pozwala znacznie oszczędzać czas i pieniądze na naprawę karoserii samochodu.

2015

Dlaczego warto stosować technikę PDR

Przeczytaj dlaczego warto stosować technikę PDR (usuwanie wgnieceń Warszawa) zamiast wizyty w zakładzie blacharsko-lakierniczym

1. Części się nie lakieruje!!!. Jedną z najważniejszych zalet przy użyciu technologi PDR przy usuwanie wgnieceń Warszawa jest to ze części nie trzeba przemalowywać. Przy dobrej jakości lakierowania pojawia się mnóstwo czynników, które mogą pociągnąć za sobą widoczne i niewidoczne wady. Na przykład: • dobór koloru. Dla malowanej części to jest jeden z głównych punktów i nie jest tajemnicą, że wiele technologii zalecają malowanie części sąsiadującej dla uzyskania lepszego efektu wizualnego, a nie tylko do krawędzi naprawianej części karoserii. • grubość warstwy lakieru na samochodzie nie zmienia się !!!

2. Czas naprawy. Naprawa PDR może zajmować znacznie mniej czasu niż klasyczny sposób naprawy uszkodzonej części i może zależeć od stopnia skomplikowania uszkodzenia i może trwać od 5 minut do 8 godzin, a w rzadkich przypadkach nawet więcej. Lakierowanie jednej części średnio może zająć 1-2 dni.

3. Koszt naprawy. Naprawa z technologią PDR kosztuje mniej, niż blacharstwo i lakierowanie części i w rzadkich przypadkach może być równa albo wyższa od wartości klasycznej naprawy.

4. Niezbędny demontaż części. W niektórych przypadkach niezbędny jest częściowy demontaż naprawianej części (np drzwi / maski/klapy bagażnika) dla uzyskania lepszego dostępu.

5. Po wykonanej naprawie PDR samochód nie wymaga specjalnej eksploatacji, jak w przypadku elementów lakierowanych!! Po klasycznej naprawie-“malowanie” niezbędne są 2 miesiące zwiększonej uwagi na dany element, ponieważ lakier jest świeży i wymaga czasu aby nabrał odpowiedniej twardości ,wymaga starannego mycia. Po usunięciu wgnieceń techniką PDR nie ma żadnych ograniczeń w korzystaniu z auta.

6. Diagnostyka uszkodzeń. Uszkodzenie musi oceniać fachowiec.To on powinien ustalić możliwość usunięcia wgnieceń bez lakierowania. Nie każde wgniecenie może być usunięte, nawet jeśli lakier jest nieuszkodzony. Łatwe do usunięcia są na ogół wgniecenia od gradobicia, kasztanów i tym podobne

usuwanie wgnieceń warszawa, usuwanie wgnieceń bez lakierowania, naprawa karoserii po gradobiciu warszawa , usuwanie wgnieceń karoserii warszawa

Produkty
z których korzystamy

AUTO DETAILING USUWANIE WGNIECEŃ FOLIE OCHRONNE

Zobacz jak zmieniamy i odświeżamy wasze auta w naszym warsztacie