ul. Gierdziejowskiego 5, Warszawa  tel: +48 884 777 065

Usuwanie wgnieceń

  • Home
  • /
  • Usuwanie wgnieceń

Firma PIVEN SERVICE świadczy usługi na wysokim poziomie w zakresie usuwania wgnieceń oraz napraw karoserii i szyb.
U nas pracują najlepsi zawodowcy. Usuwanie wgnieceń bez lakierowania (PDR) Warszawa.

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania to unikalna technologia, stosowana przez dziesięciolecia na całym świecie i jest rewolucyjną w naprawie karoserii.

Pozwala usuwać wgniecenia na samochodzie bez lakierowania części, pod warunkiem, że element nie był wcześniej lakierowany.

Wgniecenia usuwane są od małych, do bardzo dużych. W 70% przypadków, jeżeli lakier nie jest uszkodzony, wgniecenie można usunuć, jeżeli poprawnie wykorzysta się technologie naprawy i niezbędne narzędzia. W wyniku takich działań defekt znika dosłownie w oczach, samochód przyjmuje oryginalny wygląd. Części zostają nie lakierowane, a nakłady w czasie i wartości na ogół są niższe od nakładów na blacharstwo z późniejszym malowaniem. To pozwala znacznie oszczędzać czas i pieniądze na naprawę karoserii samochodu. Specjaliści z firmy Piven Service to mistrzowie w swym fachu.

Zalety technologii PDR

1. Cześći się nie lakieruje!!!. Jedną z najważniejszych zalet przy uzyciu technologi PDR przy usuwaniu wgniecenia jest to ze częśći nie trzeba przemalowywać. Przy dobrej jakości lakierowania pojawia się mnóstwo czynników, które mogą pociągnąć za sobą widoczne i niewidoczne wady. Na przykład: • dobór koloru. Dla malowanej części to jest jeden z głównych punktów i nie jest tajemnicą, że wiele technologii zalecają malowanie części sąsiadującej dla uzyskania lepszego efektu wizualnego, a nie tylko do krawędzi naprawianej części karoserii. • grubość warstwy lakieru na samochodzie nie zmienia się !!!

2. Czas naprawy. Naprawa PDR może zajmować znacznie mniej czasu niż klasyczny sposób naprawy uszkodzonej części i może zależeć od stopnia skomplikowania uszkodzenia i może trwać od 5 minut do 8 godzin, a w rzadkich przypadkach nawet więcej. Lakierowanie jednej części średnio może zająć 1-2 dni.

3. Koszt naprawy. Naprawa z technologią PDR kosztuje mniej, niż blacharstwo i lakierowanie części i w rzadkich przypadkach może być równa albo wyższa od wartości klasycznej naprawy.

4. Niezbędny demontaż części. W niektórych przypadkach niezbędny jest częściowy demontaż naprawianej części (np drzwi / maski/klapy bagażnika) dla uzyskania lepszego dostępu.

5.Po wykonanej naprawie PDR samochód nie wymaga specjalnej eksploatacji, jak w przypadku elementów lakierowanych!! Po klasycznej naprawie-“malowanie” niezbędne są 2 miesiące zwiększonej uwagi na dany element, ponieważ lakier jest świeży i wymaga czasu aby nabrał odpowiedniej twardości ,wymaga starannego mycia. Po usunięciu wgnieceń techniką PDR nie ma żadnych ograniczeń w korzystaniu z auta.

6.Diagnostyka uszkodzeń. Uszkodzenie musi oceniać fachowiec.To on powinien ustalić możliwość usunięcia wgnieceń bez lakierowania. Nie każde wgniecenie moze byc usunięte, nawet jeśli lakier jest nieuszkodzony. Łatwe do usunięcia są na ogół wgniecenia od gradobicia, kasztanów i tym podobne.

naprawa wgnieceń usuwanie wgnieceń naprawa PDR usuwanie wgnieceń Warszawa